bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1192

Nowoczesność kontra tradycja, czyli jak zorganizować prawdziwe wesele z klasą?

Materiał partnera:

Dzień ślubu i wesela to wyjątkowa chwila, którą wspomina się przez całe życie. Abyśmy mile zapamiętali ten dzień konieczne jest jego odpowiednie zaplanowanie oraz przygotowanie. Nie jest to jednak łatwe zadanie, o czym przekonuje się praktycznie każda młoda para. W jaki sposób zorganizować wesele, które połączy w sobie polską tradycję i jednocześnie będzie zachowane w dobrym guście?

silnet


Oprawa muzyczna na prawdziwe wesele z klasąMuzyka to niezwykle istotny element, którego nie można lekceważyć. Jej zadaniem jest zapewnienie gościom wspaniałej zabawy, nadanie przyjęciu weselnemu klimatu oraz urozmaicenie zabawy. Bez odpowiedniej oprawy muzycznej nie mamy więc co marzyć o udanym weselu!

Większość par planujących ślub zastanawia się, co wybrać na zabawę weselną. Czy bardziej opłaca się zainwestować w wynajęcie profesjonalnego zespołu grającego muzykę na żywo, czy z kolei w ich sytuacji lepiej sprawdzi się nowoczesny DJ grający dobrze wszystkim znane przeboje z płyt? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, gdyż wybór weselnej oprawy muzycznej zależy od preferencji młodych oraz upodobań ich gości.

Starszym członkom naszych rodzin z pewnością bardziej przypadnie do gustu zespół grający muzykę na żywo, z kolei młodsi goście świetnie będą bawili się zarówno przy muzyce nowoczesnej odtwarzanej z płyt, jak i przy tradycyjnych polskich przebojach wykonywanych na żywo. Jedno jest jednak pewne - zanim zdecydujemy się na konkretnego wykonawcę, zapoznajmy się z jego repertuarem i stylem oraz zdecydujmy, czy trafia on w nasze gusta oraz poczucie estetyki.

Egzotyczne drinki i profesjonalna obsługa barmańskaPrawdziwe wesele z klasą, aby mogło zasłużyć sobie na to miano, musi być zabawą na odpowiednim poziomie. Niepożądana na nim jest zbyt duża ilość alkoholu, a nietrzeźwi goście słaniający się po parkiecie pod koniec zabawy to ten element, którego zdecydowanie nie chcielibyśmy widzieć na zabawie weselnej z klasą. Jako że trudno wyobrazić sobie prawdziwe polskie wesele bez alkoholu warto zainwestować w takie atrakcje, które pozwolą zadbać o wysoką kulturę zabawy bez konieczności pozbawiania gości przyjemności ze spożywania napojów wysokoprocentowych.

W tej sytuacji doskonale sprawdzi się zatrudnienie profesjonalnego barmana, który zajmie się przygotowywaniem dla gości wybranych przez nich drinków. Pozwoli to nie tylko na podziwianie interesującego pokazu sztuki barmańskiej, ale także na skosztowanie egzotycznych napojów alkoholowych, w których piciu bardziej liczy się jakość, a nie ilość.

Wesele z klasą a tradycyjne polskie zabawy weselnePolskie wesela nieodłącznie wiążą się z tradycyjnymi, aczkolwiek przez wielu uznawanymi za mało eleganckie, zabawami. Ich podstawowym zadaniem jest zachęcenie gości do integracji, wywołanie ogólnej radości oraz sprawienie, że zabawa weselna nie będzie nudna i oparta tylko i wyłącznie na samych tańcach oraz jedzeniu.
Organizując eleganckie wesele z klasą warto jednak wiedzieć, że tradycyjne polskie zabawy weselne możemy z powodzeniem zastąpić ich bardziej wyszukanymi odpowiednikami, których szeroki wybór można znaleźć w Internecie. Które z nich wybierzemy, to zależy już od naszych preferencji oraz charakteru danej zabawy weselnej.

Partnerem artykułu jest portal ślubny Wesele z Klasą - więcej na WeselezKlasa.pl.