bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 stycznia 2019
  • wyświetleń: 5434

[FOTO] Chwila nieuwagi zakończona zderzeniem czterech aut w centrum

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Bardzo groźnie wyglądała poranna kolizja przy ul. 3-go Maja w Bielsku-Białej. Kilkanaście minut po godzinie 6:00 w rejonie zjazdu w ulicę Zamenhofa zderzyły się cztery samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kolizja spowodowała bardzo duże utrudnienia w ruchu.

Kolizja czterech samochodów w centrum - 11.01.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zawinił kierowca BMW, który poruszał się w stronę dworca kolejowego. Jadąc lewym pasem nie zauważył, że zaczyna się tworzyć korek. Gdy rozpoczął awaryjne hamowanie i widział, że nic dobrego z tego nie wyjdzie, postanowił w ostatnim momencie zjechać na przeciwny pas ruchu. Manewr jednak się nie powiódł i zahaczył o tył Renault. Na domiar złego okazało się, że z przeciwka jedzie Skoda. Doszło do czołowego zderzenia. Uderzone w tył Renault dobiło do Skody i tym sposobem uszkodzone zostały cztery samochody.

Ratownicy medyczni udzielili pomocy kierowcom i pasażerom, jednak szczęśliwie nikomu nic groźnego się nie stało. Uszkodzone pojazdy zostały zaparkowane na lawety pomocy drogowej. Droga została zablokowana na ponad pół godziny, a kolejną godzinę kierowcy poruszali się jednym pasem w każdym kierunku.

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj