bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 stycznia 2019
  • wyświetleń: 6135

[ZDJĘCIE] Prezydent miasta spełnił marzenie 11-letniego Szymona

Jarosław Klimaszewski spełnił marzenie Szymona z Bielska-Białej. Prezydent miasta zaprosił do swojego gabinetu ucznia 5. klasy szkoły podstawowej.

Prezydent miasta spełnił marzenie 11-letniego Szymona - 9.01.2019 · fot. FB Jarosław Klimaszewski


Młody chłopak chciał osobiście pogratulować nowemu prezydentowi Bielska-Białej zwycięstwa w wyborach. Jarosław Klimaszewski zaprosił Szymona do swojego gabinetu, pozwolił mu usiąść w fotelu prezydenta, a po rozmowie oprowadził po Ratuszu.

- Wśród moich gości nie brakuje osób ciekawych i wyjątkowych. Dziś odwiedził mnie Szymon, uczeń 5. klasy szkoły podstawowej. Szymon chodzi do szkoły sportowej, dużo trenuje i bardzo cieszy się z powstania nowych ścieżek rowerowych i planów budowy basenu. Jego marzeniem było osobiście pogratulować mi wygranej w wyborach i zobaczyć Ratusz od środka. Cieszę się, że mogłem spełnić to marzenie i poznać tak fajnego młodego człowieka - poinformował Jarosław Klimaszewski na swojej stronie na Facebooku.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.