bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 stycznia 2019
  • wyświetleń: 31115

Stalownik oczami youtubera. Film obejrzało już 350 tys. osób! - wideo

Na początku stycznia youtuber "Żądny Przygód", który na swoim kanale umieszcza filmy z eksploracji opuszczonych miejsc, nagrał film z "wycieczki" po ruinach Stalownika.- Opuszczony szpital Stalownik jest obiektem znanym i popularnym w środowisku eksploracyjnym. Miejsce to, choć nieszczególnie dobrze zachowane zyskało sporo fanów ze względu na swoją dostępność i piękne widoki z góry. Ten opuszczony szpital w Polsce był na mojej liście opuszczonych miejsc od dawna, szczególnie, że wielu widzów prosiło mnie, abym go zwiedził. Film nagrany jest w technice POV czyli point of view - z pierwszej osoby - poinformował youtuber "Żądny Przygód", którego kanał zasubskrybowało już 466 tysięcy osób.

W zaledwie cztery dni film obejrzało ponad 350 tysięcy osób!

Autor filmu podkreśla, że Urban Exploration jest zajęciem niebezpiecznym, a film nie jest formą poradnika i ma charakter dokumentalny. - Podczas eksploracji kieruję się zasadą "Zabierz tylko zdjęcia, zostaw tylko odciski stóp", nie kradnę, nie dewastuję, w żaden sposób nie szkodzę eksplorowanym obiektom - dodaje youtuber.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.