bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 stycznia 2019
  • 10 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2023

Bezpłatne szkolenie ze Scrum w Bielskiej Akademii Rozwoju

Artykuł sponsorowany:

Innowacje, kreatywność i szerokie perspektywy rozwoju zawodowego to dzisiaj synonimy pracy w branży IT. Przedsiębiorstwa wytwarzające nowe technologie kojarzą nam się przede wszystkim z wysokimi zarobkami i tzw. “rynkiem pracownika”. Czy jednak świetlane perspektywy zawodowe stoją otworem tylko przed programistami?

mariusz_chrapko Versum


Coraz bardziej pożądanym ogniwem łączącym zespoły programistów z marketingiem czy sprzedażą są managerowie projektów. Dotyczy to nie tylko przedsiębiorstw tworzących oprogramowanie, strony internetowe czy aplikacje, ale także wielu innych firm czy instytucji. Trudno dziś wyobrazić sobie choćby działanie bankowości mobilnej bez współpracy zarówno działów marketingu, programowania czy obsługi klienta. Jak pokazują obserwacje rynku, w nowoczesnych przedsiębiorstwach coraz częściej pojawia się zapotrzebowanie na pracowników, którzy potrafią łączyć niekiedy nawet sprzeczne interesy poszczególnych zespołów.

Kierownik projektu - superbohater z branży IT
Tymi kreatywnymi jednostkami są managerowie projektów i to dla nich firmy, oferujące nowe technologie i innowacyjne rozwiązania coraz częściej otwierają swoje drzwi. Bielska Akademia Rozwoju po raz kolejny pomaga specjalistom poszerzać swoje kompetencje zawodowe. Tym razem organizowane są warsztaty z zarządzania projektami w oparciu o tzw. “metodyki zwinne”. Szkolenie Scrum dla zielonych - jak wykorzystać zwinne metody zarządzania w pracy z zespołem? będzie poruszało właśnie zagadnienia związane z prowadzeniem projektów w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Uczestnicy warsztatów posiądą wiedzę, niezbędną do sprawnego zarządzania zarówno produktem jak i zasobami ludzkimi w swoich przedsiębiorstwach. Jak każde szkolenie w ramach BAR, także i to jest bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.bielskaakademiarozwoju.pl.

Zwinne zarządzanie znacznie zwiększa szanse ukończenia projektu w określonym budżecie i czasie. Zastosowanie metodyk Agile ogranicza popełnianie kosztowych błędów, dlatego w ramach Bielskiej Akademii Rozwoju postanowiliśmy zachęcić do odejścia od tradycyjnych i nieco już przestarzałych metod zarządzania projektami na rzecz nowoczesnych i skutecznych metodyk zwinnych - mówi Sebastian Maśka, CEO bielskiego start-upu Versum, producenta najpopularniejszego w Polsce, i obecnego w ponad 40 krajach, oprogramowania do zarządzania salonami kosmetycznymi i fryzjerskimi, a także jeden z pomysłodawców Bielskiej Akademii Rozwoju.

Najlepsi trenerzy w Polsce uczą bielszczan bezpłatnie
Do tej pory w ramach szkoleń organizowanych przez Bielską Akademię Rozwoju mieszkańcy Podbeskidzia skorzystali już nieodpłatnie z warsztatów z obsługi klienta Pawłem Tkaczykiem, video marketingu z Magdaleną Daniłoś, a także z generowania leadów w małych i średnich przedsiębiorstwach z Arturem Jabłońskim. Najbliższy kurs poprowadzi Mariusz Chrapko, niekwestionowany autorytet w dziedzinie zarządzania zwinnego, który współpracował m.in. z takimi markami jak: Bank Zachodni WBK, Continental, ING, Raiffaisen Polbank, Orange, T-Mobile, Grupa LUX MED.

Uczestnictwo w szkoleniach organizowanych w ramach Bielskiej Akademii Rozwoju mogę z czystym sercem polecić każdemu. Dzisiaj po kilku edycjach mogę ze spokojem powiedzieć że założenia BAR spełniliśmy w 100%, ściągamy na Podbeskidzie najlepszych trenerów, kadry bielskich firm otrzymują darmowe wsparcie i możliwość podniesienia jakości swoich prac oraz umiejętności. Już nie trzeba w tym celu jeździć na szkolenia w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu - aktualna i świetnie opracowana wiedza ekspercka jest dostępna dla każdego na Podbeskidziu. - podsumowuje Wojciech Bachta, współzałożyciel Fundacji StartUp Podbeskidzie i pomysłodawca Bielskiej Akademii Rozwoju.

Nie czekaj, zapisz się na najbliższe szkolenie już dziś. Wystarczy wejść na www.bielskaakademiarozwoju.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Szkolenie odbędzie się 31.01.2019, ale rejestracja otwarta jest tylko do 16.01.2019!