bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 stycznia 2019
  • wyświetleń: 5216

[FOTO] Wypadek na Partyzantów. Dziecko nie było przypięte pasami!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w piątek około godziny 10:00 przy ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. Na jezdni w stronę Szczyrku przed przejściem dla pieszych nieopodal stacji paliw BP, zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zderzenie dwóch samochodów przy ul. Partyzantów - 4.01.2019 · fot. Bielskie Drogi


Było to klasyczne najechanie na tył. Kierowca Citroena C5 zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, a jadący za nim kierowca Forda nie zdołał wyhamować. Nie było by tutaj nic nadzwyczajnego, jednak na tylnym siedzeniu Forda podróżował około 10-letni chłopczyk. Wstępnie wiadomo, że malec nie był zapięty w pasy bezpieczeństwa i podczas kolizji dość mocno zranił się w głowę. Trafił do szpitala, gdzie będzie musiał zająć się nim chirurg i zostaną przeprowadzone dodatkowe badania.

Policjanci z bielskiej drogówki prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, ponieważ tak wstępnie zakwalifikowano to zdarzenie. Dopiero po ustaleniu obrażeń poszkodowanego dziecka będzie wiadomo jak potoczą się dalsze losy sprawy. W czasie czynności służb ratunkowych i późniejszych oględzin miejsca zdarzenia, ruch przy ul. Partyzantów na wysokości BP był utrudniony. Zablokowane były oba pasy ruch, a kierowcy przejeżdżali przez teren stacji benzynowej. Obeszło się bez dużych korków.

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj