Wiadomości

  • 15 kwietnia 2012
  • 29 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 7295

Singielka z Anną Guzik

Za nami:

Teatr Polski zaprasza na monodram "Singileka" z udziałem Anny Guzik, w reżyserii Jacka Bończyka.

Kadr ze spektaklu "Singielka"
Kadr ze spektaklu "Singielka" · fot. Teatr Polski


Być singielką to wybór wolności czy życiowa konieczność? Modne słowo, określające modną postawę życiową współczesnych kobiet, stało się tytułem spektaklu, którego autorem i reżyserem jest Jacek Bończyk, a jedyną wykonawczynią - tegoroczna laureatka „Ikara” nagrody Prezydenta Bielska-Białej - Anna Guzik.

Bohaterka spektaklu, Alicja jest piosenkarką estradową, która utrzymuje się śpiewając na eventach, czasami jeździ z koncertami. Mieszka samotnie i tak naprawdę żyje życiem swoich najbliższych:
Matki - zwariowanej optymistki, Juliana - fryzjera geja, Majki - kolekcjonerki facetów, Barbary - jej oddanej menagerki oraz Pana Leona - sąsiada.

Fragment spektaklu „Singielka” z udziałem Anny GuzikAlicja jest świadomą „singielką”, a nawet uważa, że jest w tzw. najlepszym momencie swojego życia. Wskutek nieoczekiwanych zdarzeń jej pozornie poukładany świat nagle się zmienia...

W przedstawieniu będzie można usłyszeć kilka premierowych piosenek, napisanych specjalnie dla Anny Guzik, z kompozycjami Krzysztofa Maciejowskiego.

Spektakl odbędzie się 27 i 29 kwietnia o godzinie 20.00.

Bilety w cenie: normalny 30zł, ulgowy 20zł, zbiorowy szkolny 15zł.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj