bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1406

Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do Urzędu Miejskiego

Zgodnie z tradycją na ostatniej w roku sesji Rady Miejskiej pojawili się harcerze z Betlejemskim Światłem Pokoju. Druhowie z ZHP przekazali je na ręce Przewodniczącego Rady Miejskiej Janusza Okrzesika.

światło betlejemskie
fot. UM Bielsko-Biała


W ubiegły weekend delegacja harcerzy z Hufca Beskidzkiego wzięła udział w wydarzeniach Zlotu Betlejemskiego Światła Pokoju w Zakopanem. Podczas uroczystej mszy świętej w miejscowości Svit słowaccy skauci przekazali Światło delegacjom harcerzy przybyłym z całej Polski. Nasi harcerze przewieźli Światło do Bielska-Białej, by już w najbliższą niedzielę (23.12) podzielić się nim ze wszystkimi mieszkańcami.

Hufiec Beskidzki zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa we mszy świętej w Katedrze Św. Mikołaja w Bielsku-Białej o godz. 12.30, po której, do godz.16.00 będzie można odebrać Światło z harcerskiego stanowiska przed katedrą.

Betlejemskie Światło Pokoju można odebrać także w biurze hufca przy ul. Fryderyka Chopina 3 w godzinach urzędowania (do czwartku 20.12.2018).

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.