bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2396

[FOTO] Nocna kraksa na al. Andersa. Auto wylądowało między barierami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w nocy z poniedziałku na wtorek przy al. Andersa w Bielsku-Białej. Około godziny 23:30 na skrzyżowaniu z ulicą Michałowicza zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Loading...


Zawinił kierowca Fiata, który włączając się do ruchu z ulicy Michałowicza, wymusił pierwszeństwo na kierowcy Volkswagena Passata. Ten poruszał się aleją Andersa w stronę tuneli pod Hulanką. W wyniku czołowo bocznego uderzenia, Volkswagen został wytrącony z toru jazdy i zatrzymał się pomiędzy barierkami oddzielającymi pasy ruch. Auta zostały mocno uszkodzone. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych.

Zespół ratownictwa medycznego przebadał uczestników kraksy. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, które kwalifikowałyby się do dodatkowych badań szpitalnych. Strażacy za pomocą podnośnika HDS wydostali zza barierek rozbitego Volkswagena i pomogli załadować wrak na lawetę pomocy drogowej.

Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Policjanci zakończyli kolizję mandatowo.

sid / bielsko.info, źródło: ASO Autolux

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj