Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 30 listopada 2018
  • wyświetleń: 3327

Mrs. Sporty klub z myślą o kobietach.

Artykuł sponsorowany:

Mamy fajne miejsce. Miejsce wprost dla Ciebie. Miejsce, które pokochasz. Musisz tylko albo aż być kobietą, ponieważ nasz Klub to zdecydowanie miejsce tylko dla kobiet.

Mrs. Sporty
Mrs. Sporty


Co więcej, przydałby się jakiś cel, nad którym wspólnie będziemy pracować. OK, wiemy, że czasem ciężko się określić, ale spokojnie zawsze możemy Ci pomóc go odnaleźć. A do zaoferowania mamy:
  • utratę zbędnych kilogramów,
  • zadbanie o kręgosłup i aparat ruchu,
  • niwelację bólu pleców,
  • ujędrnienie,
  • trwałą poprawę formy i uzyskanie więcej energii na co dzień.


Jeśli to dla Ciebie za mało, dodamy jeszcze świetną zabawę, domową atmosferę i mnóstwo nowych, ciekawych kontaktów. Musisz też wiedzieć o elastycznych godzinach otwarcia. Elastyczne godziny oznaczają, że gdy do nas dołączasz, na trening przychodzisz o dowolnej porze w godzinach otwarcia klubu. To bardzo istotne, szczególnie, że wiele z nas jest przez cały dzień mocno zabiegana.

Wyobraź sobie, że wracasz z pracy, zakupów, czy też treningu dziecka. Patrzysz - ćwiczą, myślisz - wskoczę na swoje 30 minut i dam sobie wycisk. Realizujesz swój plan i wychodzisz zachwycona!

Stop, wróć! Dodatkowe zajęcia dziecka? Słowo klucz. Pewnie przeszło Ci przez myśl - zaraz, chwila, że jak wracając z treningu dziecka mogę iść ćwiczyć? Że niby co zrobię z małym Jankiem, przecież nie zostawię go w obcym miejscu, muszę odwieźć go do domu. A! I tu się mylisz. Mamy dla małego Janka kącik dla dzieci, w którym może kolorować czy składać puzzle, podczas gdy Ty spalasz akurat kremówkę, którą szef przyniósł z okazji dnia łasucha. Co ważniejsze, pozostajecie z małym Jankiem w stałym kontakcie wzrokowym, ponieważ kącik dla dzieci jest nieopodal koła treningowego.

Mrs


W głowie obija się jeszcze tylko „30 minutowy trening”. Tak krótko i to wystarczy? Owszem. 30 minut interwałowego treningu wystarczy by cieszyć się nienaganną sylwetką i zdrowym ciałem. Podczas naszego treningu, nie tylko efektywnie spalamy tkankę tłuszczową, ale i wzmacniamy mięśnie. Oferujemy więc bezpieczny, interwałowy trening personalny, który możesz potraktować zarówno jak wzmacniający trening odciążający stawy i kręgosłup, ale i mocny spalasz zbędnych kilogramów i kalorii.

To teraz jak się do nas zgłosić?
Otóż, możesz wejść na naszą stronę internetową www.mrssporty.pl/club/bielsko-biala/treningprobny/ i wysłać zgłoszenie, wybierając dogodny dla siebie termin próbnego treningu. Możesz też sięgnąć po naszą ulotkę (pewnie jedna z naszych przeuroczych trenerek wręczyła Ci ją kiedyś podczas promocji ulicznej) i wybrać podany na niej numer telefonu. Życzliwy głos w słuchawce zdradzi Ci więcej szczegółów i umówi na trening. Numer telefonu znajdziesz też poniżej;)
Ważne! Pierwszy trening jest zupełnie za darmo!!

A w skrócie wygląda tak:
Przychodzisz w wyznaczonym terminie o umówionej godzinie do klubu Mrs. Sporty przy Żywieckiej 89. Jedna z naszych trenerek wita Cię od progu uśmiechem. Następnie prowadzi Cię do stylowej i kameralnej szatni, żebyś mogła przygotować się do treningu. Kiedy już będziesz przebrana i, właściwie będziesz już wszystko o nas wiedziała (tak, nasze klubowiczki na pewno o to zadbają;), wracasz na recepcję, gdzie czeka już na Ciebie trenerka. Na początek porozmawiacie o Twoich celach, możliwościach treningowych oraz stanie zdrowia. Jest to ważne, by móc ustalić, w jaki sposób będziecie pracować na treningu. Wszystko wiadomo, więc ruszacie na trening…

Mrs. Sporty


…Była moc! Jesteś zadowolona i wiesz, że od jutra chcesz zacząć regularnie przychodzić na zajęcia. Wybierasz odpowiedni dla siebie karnet i startujesz. Na kolejne treningi przychodzisz kiedy tylko Ci pasuje. Proste, jeśli zaczniesz, masz nasze pełne wsparcie, również żywieniowe. Oprócz treningów korzystasz z prostej do zastosowania koncepcji żywieniowej, dostarczającej każdego dnia wszystkich potrzebnych składników.
Postępy możesz sprawdzić co miesiąc podczas analizy składu ciała.Wszystko to dostajesz w jednym karnecie.

Zadzwoń lub przyjdź
Mrs. Sporty Bielsko-Biała
tel. 506 282 317
ul. Żywiecka 89 (dawna Śnieżka)
klubsportybielsko@gmail.com