Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 listopada 2018
  • wyświetleń: 3771

[FOTO] Groźne potrącenie na oznakowanym przejciu w Hałcnowie

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 25 października około godziny 19:20 w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia. Na oznakowanym przejściu dla pieszych został potrącony mężczyzna. Trafił do szpitala z urazem nogi.

Potrącenie na Wyzwolenia - 25.11.2018 · fot. Bielskie Drogi


Z relacji kobiety, która przechodziła przez przejście wraz z mężczyzną wynika, że pojazdy jadące w stronę Pisarzowic zatrzymały się, by ustąpić im pierwszeństwa. Gdy byli w połowie pasów, kobieta dostrzegła nadjeżdżający z przeciwnego kierunku samochód. Zdążyła bardzo gwałtownie szarpnąć partnera za ramię i niemalże uniknąć zderzenia. Niestety rozpędzono Volvo dość poważnie pogruchotało nogę pieszego. Ten trafił do szpitala z podejrzeniem poważnego urazu wspomnianej kończyny.

Interweniował patrol wypadkowy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Z racji bardzo dużego natężenia ruchu i korków, które utworzyły się w miejscu wypadku, policjanci w możliwie jak najkrótszym czasie sporządzili dokumentację zdjęciową i niezbędne pomiary, po czym odblokowali ruch. Utrudnienia trwały około 45 minut. Kierowca był trzeźwy. Kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanego.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.