Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 listopada 2018
  • 25 listopada 2018
  • wyświetleń: 2911

Książka na Mikołajki? Charytatywny kiermasz w Galerii Sfera

Za nami:

24-25 listopada w Galerii Sfera odbędzie się VI Charytatywny Kiermasz Książek. Okazja jest niecodzienna, gdyż można nabyć na Mikołajki książki, które pomagają.

książka wspiera bohatera
Charytatywny Kiermasz Książek · fot. Fundacja Ekologiczna Arka


- Podczas akcji tradycyjnie mamy dla was ponad 3000 książek już od 1 zł. Nabywając je wspieracie dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych. Jednym z efektów akcji jest udział 26.11 ponad 200 dzieci z świetlic środowiskowych i domów dziecka w przedstawieniu teatralnym w bielskiej Banialuce. A także realizowanych udział w warsztatach ekologicznych, które będziemy organizować w domach dziecka i świetlicach środowiskowych w miesiącach grudniu, styczniu i lutym - mówi Wojciech Owczarz, prezes Fundacji Ekologicznej "Arka".

Akcja "Książka Wspiera Bohatera" to inicjatywa Fundacji Ekologicznej "Arka", która łączy w sobie kilka aspektów: ochronę środowiska, edukacja kulturalna i pomoc społeczna. Zbierane są od zaprzyjaźnionych osób i uczestników akcji niepotrzebne książki, a Arak organizuje ich kiermasze dając im "drugie życie. Za zebrane środki fundowane są bilety do kin, teatrów dzieciom z domów dziecka, świetlic środowiskowych oraz spełniamy ich zielone marzenia.

Kolejny charytatywny kiermasz książek odbędzie się w dniach 24-25 listopada w godzinach otwarcia Galerii Sfera.

książka wspiera bohatera
Charytatywny Kiermasz Książek · fot. Fundacja Ekologiczna Arka

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.