Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 listopada 2018
  • wyświetleń: 3297

Kierowca potracił pieszego na pasach i odjechał z miejsca zdarzenia

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej poszukują kierowcy, który w miniony wtorek (13 listopada br.) około 21.30 w Bielsku-Białej na ul. Komorowickiej, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił 39-letniego mężczyznę. Na skutek potrącenia pieszy doznał obrażenia ciała i trafił do szpitala.

Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych w Bielsku-Białej na ul. Komorowickiej (na wysokości posesji nr 51). Pieszy szedł do pracy. Przed przejściem dla pieszych, po lewej stronie, zatrzymał się kierujący samochodem marki Skoda. W tym samym momencie z prawej strony, z dużą prędkością, nadjechał kierowca osobówki. Sprawca nie zdążył wyhamować i potrącił pieszego. Nie zatrzymał się, aby udzielić rannemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia.

Świadków tego zdarzenia, a w szczególności osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu sprawcy potrącenia, prosimy o kontakt z bielską policją. Wszelkie informacje w tej sprawie - także anonimowe - prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 8121280, nr alarmowy 112, adres e-mail: [url=kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl]kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl[/url].

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.