Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 listopada 2018
  • wyświetleń: 3042

[FOTO] Kraksa na Warszawskiej. Uczestnicy mieli dużo szczęścia!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 15 listopada około godziny 20:00 na ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Poligonową samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Interweniowali strażacy z OSP Komorowice Śląskie, jeden zastęp z JRG-1 w Bielsku-Białej i patrol bielskiej drogówki. Kierowcy jadący w stronę Katowic musieli uzbroić się w cierpliwość.

Kolizja na Warszawskiej - 15.11.2018 · fot. Bielskie Drogi


Oba pojazdy poruszały się w stronę centrum Bielska-Białej. Zawinił kierowca samochodu ciężarowego, który zahaczył o tył Forda Focusa w czasie zmiany pasa ruchu. Wytrącony z toru jazdy samochód osobowy wypadł na pasy prowadzące w stronę Katowic i zakończył podróż w rowie. Na szczęście w tym czasie nie nadjechał żaden pojazd z przeciwnego kierunku. Nikomu nic się nie stało. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

W czasie interwencji służb zablokowany był prawy pas ruchu prowadzący w stronę Katowic. Podczas wyciągania samochodu z rowu na lawetę, kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość. Droga ze względów bezpieczeństwa musiała zostać na chwilę zamknięta. Utrudnienia trwały około 45 minut.
Kolizja na Warszawskiej - 15.11.2018 · fot. Bielskie Drogi

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.