Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 listopada 2018
  • wyświetleń: 2848

14-latek odpalił petardę i położył na parapecie posterunku policji

Policjanci z komisariatu w Kobiernicach zatrzymali 14-latka, który odpalił petardę położoną na parapecie okna posterunku policji w Kozach. Poprzez swoje nieodpowiedzialne zachowanie nieletni spowodował szkody, które sięgają 1,5 tys. zł. Za swój czyn zatrzymany odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.

okno
Uszkodzone okno posterunku policji w Kozach · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 11 listopada około 18.00. Sprawca umieścił petardę na parapecie okna posterunku policji w Kozach, po czym ją odpalił. Wybuch doprowadził do uszkodzenia stolarki okiennej, a straty sięgają 1,5 tys. zł.

Policjanci poszukiwali chuligana. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 14-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Wczoraj sprawca został zatrzymany. Wkrótce stanie przed sądem dla nieletnich. Odpowie za uszkodzenie mienia. Sąd może udzielić mu upomnienia, wyznaczyć nadzór kuratora, a w ostateczności orzec o umieszczeniu w ośrodku wychowawczym lub zakładzie poprawczym.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.