Wiadomości
- 15 listopada 2018
- wyświetleń: 3951
14-latek odpalił petardę i położył na parapecie posterunku policji
Policjanci z komisariatu w Kobiernicach zatrzymali 14-latka, który odpalił petardę położoną na parapecie okna posterunku policji w Kozach. Poprzez swoje nieodpowiedzialne zachowanie nieletni spowodował szkody, które sięgają 1,5 tys. zł. Za swój czyn zatrzymany odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 11 listopada około 18.00. Sprawca umieścił petardę na parapecie okna posterunku policji w Kozach, po czym ją odpalił. Wybuch doprowadził do uszkodzenia stolarki okiennej, a straty sięgają 1,5 tys. zł.
Policjanci poszukiwali chuligana. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 14-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Wczoraj sprawca został zatrzymany. Wkrótce stanie przed sądem dla nieletnich. Odpowie za uszkodzenie mienia. Sąd może udzielić mu upomnienia, wyznaczyć nadzór kuratora, a w ostateczności orzec o umieszczeniu w ośrodku wychowawczym lub zakładzie poprawczym.
ZOBACZ TAKŻE
Nowy skwer prawie gotowy… i już zniszczony. Czy potrafimy dbać o wspólną przestrzeń?
Akty wandalizmu, śmiecenie i burdy na ul. Jaworzańskiej
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Nowa karetka, respiratory i kamizelki ochronne dla ratowników. Powiat wsparł pogotowie na ponad 1,2 mln zł
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
Pięć tysięcy za bezkarność? Tyle pijany przestępca drogowy chciał wręczyć policjantom
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









