Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 listopada 2018
  • wyświetleń: 2981

Targi zdrowej żywności, zdrowego stylu życia i ekorodziny

Za nami:

W dniach 16-18 listopada w Bielsku-Białej odbędą się targi EKOstyl  2018 - największa na południu Polski impreza branżowa o charakterze biznesowym. To miejsce prezentacji nowych produktów i usług związanych ze zdrowiem, a także nawiązywania kontaktów i poszukiwania partnerów na pograniczu czesko-polsko-słowackim.

targi ekostyl
Targi EKOstyl · fot. materiały prasowe


Organizatorzy Targów EKOstyl dostrzegają wyzwania i potencjał, jaki niesie ze sobą ta branża. Kolejne edycje targów są właśnie odpowiedzią na pojawiające się zapotrzebowanie. Stąd uzupełnianie targów o kolejne strefy tematyczne, rozbudowa programu merytorycznego, nawiązywanie współpracy z nowymi ekspertami i organizacjami .

Targi będą się składać z trzech odbywających się jednocześnie modułów:
  • ekspozycji  żywności ekologicznej, naturalnej oraz regionalnej - do udziału  zapraszamy rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności ekologicznej i tradycyjnej z Polskii z zagranicy;
  • ekspozycji produktów i usług wspierających zdrowy styl życia w zgodzie z naturą, w tym naturalnych terapii, diagnostyki, producentów naturalnych i ekologicznych kosmetyków, środków czystości, tekstyliów,  suplementów diety,a także propozycje aktywnego wypoczynku;
  • ekspozycji dedykowanej dla kobiet zainteresowanych ekologicznym stylem życia, a także zdrowymii naturalnymi produktami dla dziecka;


Dla indywidualnych zwiedzających oferta targowa wzbogaci wyobrażenie o nieznanych dotąd propozycjach Ekobranży, na wielu stoiskach będzie można poznać nowe produkty i terapie, posmakować różnych wyrobów, a także je zakupić.

Atrakcją targów będzie również Strefa Kulinarna, gdzie będą przeprowadzane pokazy przyrządzania potraw różnych kuchni oraz potraw świątecznych - wraz z degustacją.

Organizatorzy zachęcają też do skorzystania z możliwości , aby w perspektywie nadchodzących świąt, dokonać zakupu oryginalnych upominków świątecznych i zdrowych produktów na świąteczny stół.

Targi odbędą się w dniach 16 - 18 listopada br. w Bielsku-Białej, w Hali Widowiskowo - Sportowej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 codziennie w godz. od 10.00 do 18.00.

Bilet wstępu w cenie 5 zł, natomiast już do pobranie na stronie targów www.targiekostyl jest bezpłatny
E-bilet.

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra. Więcej informacji: www.targiekostyl.pl

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.