Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 listopada 2018
  • wyświetleń: 1827

Dozór i nakaz opuszczenia mieszkania dla sprawcy przemocy

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją partnerką i kradzież jej samochodu. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i nakazał mu opuścić mieszkanie, w którym do tej pory przebywał z partnerką. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w centrum miasta. 31-latek wszczął awanturę ze swoją 20-letnią partnerką, w czasie której pobił ją i groził jej, przykładając nóż do skroni. Bezpośrednio po kłótni wyszedł z mieszkania i skradł należący do kobiety samochód o wartości 50 tys. zł.

Pokrzywdzona zaalarmowała o zdarzeniu policjantów, którzy zatrzymali napastnika. Odnaleźli też skradzionego przez niego forda. Sprawca został przewieziony do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Nakazał mu też opuścić mieszkanie, w którym do tej pory przebywał z partnerką. Za przestępstwa te grozi mu do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.