Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 listopada 2018
  • 12 listopada 2018
  • wyświetleń: 1376

12 listopada pociągi Kolei Śląskich pojadą jak w dni robocze

Za nami:

W związku z ogłoszeniem 12 listopada dniem wolnym od pracy pociągi Kolei Śląskich będą kursować zgodnie z rozkładem na dni robocze.

Koleje Śląskie, pociąg
12 listopada pociągi Kolei Śląskich pojadą jak w dni robocze · fot. Koleje Śląskie


- Decyzja jest podyktowana przede wszystkim zbyt krótkim czasem na ewentualne wprowadzenie zmian do rozkładu jazdy. Jest on układany z dużym wyprzedzeniem i nie ma możliwości wdrożenia tak dużych modyfikacji w ciągu kilku dni. W miarę możliwości będziemy się jednak starać, by kursy o potencjale turystycznym były w tym dniu obsługiwane pojemnym taborem - tłumaczą Koleje Śląskie. - Przypominamy przy tym, że przed planową podróżą warto zapoznać się z informacją o aktualnie prowadzonych pracach modernizacyjnych PKP PLK, które powodują, że na niektórych odcinkach zamiast pociągów kursują autobusy zastępcze.

12 listopada wydłużone będą również okresy obowiązywania ofert weekendowych - czyli Silesia Weekend i Śląskie dla Rodziny - Karta Dużej Rodziny.

BM / bielsko.info, źródło: Koleje Śląskie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.