Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 listopada 2018
  • wyświetleń: 2236

[FOTO] Nocna kraksa na S-1 w Rybarzowicach. Kierowca zasnął

Do zdarzenia doszło w środę, 7 listopada około godziny 22:45 na trasie ekspresowej S-1 w Rybarzowicach. Na jezdni prowadzącej w stronę Żywca, samochód osobowy marki Seat Leon uderzył w bariery energochłonne. Interweniowali strażacy OSP Rybarzowice, dwa zastępy JRG-1 w Bielsku-Białej i patrol wypadkowy bielskiej drogówki.

Nocna kraksa na S-1 w Rybarzowicach - 7.11.2018 · fot. Bielskie Drogi


Nieoficjalnie wiadomo, że kierowca zasnął za kierownicą, utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Mężczyzna był trzeźwy, wracał przemęczony z pracy. Na szczęście nic groźnego mu się nie stało, choć całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Siła uderzenia wyrwała silnik z samochodu. Doszło do wycieku płynów, a z rozbitego Seata odpadło wiele elementów karoserii. Sytuacja była dość niebezpieczna, ponieważ doszczętnie rozbity pojazd bez jakiegokolwiek oświetlania zatrzymał się na lewym pasie ruchu.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. W czasie czynności służb przez ponad godzinę ruch na trasie S-1 w stronę Żywca był utrudniony. Rozbity pojazd został odholowany przez pomoc drogową.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.