Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 listopada 2018
  • wyświetleń: 2483

Już za miesiąc rozbłysną świąteczne dekoracje. Ogłoszono dwa przetargi

Wzorem ubiegłych lat na przełomie października i listopada został ogłoszono przetargi na wynajem, montaż, serwisowanie i demontaż elementów przeznaczonych do dekoracji świątecznej. Iluminacje bożonarodzeniowe ozdobią najważniejsze ulice oraz place w mieście.

choinka 2015
fot. bielsko.info


Tradycyjnie przyozdobionych zostanie kilkanaście choinek w mieście. Cięte drzewka staną m.in. na Rynku, w rejonie skrzyżowania ulic Stojałowskiego i Żywieckiej, przed Teatrem Lalek Banialuka i na placu Św. Mikołaja. Ozdobione zostaną także żywe drzewka na placu Wojska Polskiego, placu Niemczyka w Komorowicach Krakowskich i centrum Hałcnowa.

W naszym mieście zamontowanych będzie kilkaset elementów dekoracyjnych - łańcuchów i kurtyn świetlnych, a także motywów świątecznych na latarniach. W budżecie miasta zabezpieczono na ten cel 700 tys. złotych.

Pierwsze z nich pojawią się już na początku grudnia. Dekoracje będą świecić przez dwa miesiące. Wyłoniony w przetargu wykonawca zostanie zobligowany do demontażu oświetlenia do 6 lutego.

Zapalenie iluminacji na choince - 06.12.2016
Zapalenie iluminacji na choince - 06.12.2016 · fot. bielsko.info

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.