Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 listopada 2018
  • wyświetleń: 3759

[FOTO] Zderzenie dwóch aut na krajówce w Goczałkowicach-Zdroju

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w środę, około godziny 9:00 na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju. Na jezdni prowadzącej w stronę Pszczyny występowały spore utrudnienia w ruchu.

Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 7.11.2018 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zawinił kierowca Skody Octavii, który nie zauważył początku korka i najechał na tył stojącego Volkswagena Tiguana. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe i policjanci z pszczyńskiej drogówki. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez ratowników medycznych. Zadecydowano, że dziecko podróżujące wraz z matką Volkswagenem, musi zostać dodatkowo przebadane w szpitalu. W związku z tym policjanci musieli sporządzić dokumentację wypadku drogowego. Te czynności trwały ponad godzinę.

Lewy pas ruchu w stronę Pszczyny był zablokowany. Utrudnienia zakończyły się około godziny 11:00, ponieważ uszkodzone samochody musiały zostać odholowane przez pomoc drogową.

W szczytowym momencie korek miał około 5 kilometrów i kończył się w okolicach skrzyżowania z ulicą Ligocką w Czechowicach-Dziedzicach. Kierowcy jadący od strony Bielska-Białej w stronę Pszczyny, musieli liczyć się około 45-minutowym opóźnieniem.

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.