Wiadomości
- 3 listopada 2018
- 4 listopada 2018
- wyświetleń: 6923
[ZDJĘCIA] Ulica w turystycznej części miasta oddana do użytku
31 października oddana została oficjalnie do użytku ul. Dębowiec. Jej rozbudowa obejmowała odcinek o długości 730 m.
W ramach inwestycji wybudowano również chodnik i ścieżkę rowerową oraz rozbudowano skrzyżowanie z ul. Łowiecką. Powstało oświetlenie uliczne i kanalizacja deszczowa, przebudowane zostały przepusty drogowe i wodociąg. Nawierzchnia jezdni, ścieżki rowerowej i chodnika są wykonane z masy mineralno-bitumicznej. Jezdnia ma szerokość 6 m, chodniki 2 m a ścieżka rowerowa 3 m.
Wartość robót budowlanych to ok. 5.200,000 zł.
ZOBACZ TAKŻE
"To nie jest droga drugorzędna". Jest petycja o pilną modernizację drogi z Cieszyna do Bielska-Białej
Zardzewiały płot i urzędnicza bezradność. Kto naprawdę odpowiada za zagrożenie?
Spór o dojazd i miejskie procedury. Mieszkańcy czekają na drogę
Objazd pod lupą. Co dalej z ul. Struga?
W Czechowicach-Dziedzicach rusza budowa wiaduktu w ciągu DK-1
Utrudnienia w ruchu w centrum. Ruszają badania geologiczne pod budowę węzła przesiadkowego
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










