bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 września 2018
  • wyświetleń: 5937

[FOTO] Robotnicy wgrali drugie życie! Wystrzał opony w ciężarówce na S-52

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w czwartek, 27 września około godziny 10:00 na S-52 w Świętoszówce. Na jezdni w stronę Cieszyna samochód ciężarowy uderzył w bariery energochłonne. Do zdarzenia doszło w rejonie, gdzie prowadzone były prace remontowe.

Kolizja z udziałem samochodu ciężarowego na S-52 w Świętoszówce - 27.09.2018 · fot. Bielskie Drogi


Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że jadący prawym pasem w stronę Cieszyna samochód ciężarowy marki MAN w pewnym momencie zjechał na lewy pas i uderzył w bariery energochłonne. Przyczyną tej sytuacji był wystrzał na przedniej osi ciągnika. Kierowca robił wszystko, by utrzymać zestaw na jezdni, jednak masa zrobiła swoje. Na naczepie transportowany był asfalt.

Do uderzenia w bariery doszło na wysokości prowadzonych robót drogowych. Pracownicy w momencie zderzenia znajdowali się na prawym poboczu. Wszyscy bardzo mocno wystraszeni, ale nikomu nic groźnego się nie stało.

Samochód ciężarowy zjechał na pas awaryjny około 100 metrów dalej. Ze względów bezpieczeństwa na czas sprzątania jezdni z ziemi i plastików, droga w stronę Cieszyna została zablokowana na około pół godziny. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne z uszkodzonej ciężarówki i naczepy. Po zestaw przyjechał holownik pomocy drogowej. Ruch odbywa się lewym pasem. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 13:00.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj