bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 marca 2012
  • 24 marca 2012
  • wyświetleń: 2938

Akcja adopcyjna zwierząt w Gemini

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

W sobotę w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park odbyło się kolejne spotkanie adopcyjne współorganizowane przez Fundację Zmieńmy Los, która w porozumieniu z okolicznymi Schroniskami dla Bezdomnych Zwierząt szuka dobrych domów i kochających opiekunów dla samotnych zwierzaków.

gemini


W Gemini można było zaprzyjaźnić się ze znajdującymi się pod opieką Fundacji Zmieńmy Los bezdomnymi kotami i psami. Do wzięcia był Bleki, roczny piękny psiak porzucony w parku, wesoła Inka, mądraliński Troll, pulchna Fela, wesolutki Majk, Wito o tęsknym spojrzeniu... Były psiaki młode i stare, a także koty: smutna Maciejka, którą porzucono, kiedy zachorowała, cierpiąca Uszatka i ślicznotka Krystyna... One także szukały rodziny.

Klienci Centrum mieli okazję porozmawiać z opiekunami o akcji oraz przyjrzeć się zwierzakom, a następnie podjąć decyzję o tym, czy mogą, czy potrafią, czy rzeczywiście chcą włączyć do swojej rodziny psa lub kota.

W sobotnim spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Beskidzkiego Centrum Szkolenia Psów Canis, którzy podpowiadali, jak wybrać psa w odniesieniu do możliwości, oczekiwań i preferencji. W spotkaniu wzięła udział również wykwalifikowana dogoterapeutka i psi terapeuci - Helga i Nadin.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj