bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 września 2018
  • wyświetleń: 5472

[FOTO] Dwa wypadki w tym samym czasie. Trzy osoby trafiły do szpitali

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do dwóch groźnych zdarzeń drogowych doszło w poniedziałek, 24 września około godziny 12:45 przy ulicy Bestwińskiej. Obie kolizje dzieliła odległość kilkuset metrów. Łącznie trzy osoby trafiły do szpitali. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Zderzenie Volkswagena i Fiata przy ul. Bestwińskiej - 24.09.2018 · fot. Bielskie Drogi


W pierwszym zdarzeniu, które miało miejsce w rejonie pętli autobusowej nieopodal sklepu spożywczego, uczestniczył Volkswagen i dostawczy Fiat. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu dostawczego jadąc w stronę Komorowic, skręcił w lewo i wymusił pierwszeństwo na kierowcy samochodu osobowego, który poruszał się w stronę Bestwiny. Do szpitala przewieziono kierowcę Volkswagena, który doznał szoku powypadkowego i miał objawy tzw. hiperwentylacji (to stan, w którym poszkodowany nagle zaczyna zbyt szybko i głęboko oddychać).

Jak się okazuje poszkodowany mężczyzna wracał samochodem zastępczym z serwisu powypadkowego, gdzie niespełna godzinę wcześniej trafił na lawecie po zderzeniu w Brzeszczach (pow. oświęcimski). Tam również zderzył się z samochodem dostawczym Fiat Ducato w kolorze białym (najechanie na tył - przyp. red.).

Zderzenie Skody i Suzuki na ulicy Bestwińskiej - 24.09.2018 · fot. Bielskie Drogi


Niemalże w tym samym czasie doszło do zderzenia w rejonie skrzyżowania z ul. Samotną. Tutaj Skoda najechała na tył Suzuki. Ucierpiały dwie osoby, które trafiły do szpitala. To pasażerka Skody i kierująca Suzuki.

Łącznie interweniowało pięć zastępów straży pożarnej i dwa patrole wypadkowe. Policjanci musieli sporządzić dokumentację wypadku drogowego. W czasie tych czynności ruch na ulicy Bestwińskiej był zablokowany. Po około 45 minutach udało się wykonać wstępne szkice i pomiary. Czynności przeniosły się na pobocze i ruch został wznowiony. Niewielkie utrudnienia mogą potrwać do godziny 15:00.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj