Wiadomości

  • 22 września 2018
  • wyświetleń: 5259

[FOTO] Kierowca po uderzeniu w znak porzucił auto i uciekł pieszo

Do zdarzenia doszło w sobotę, 22 września około godziny 21:40 w Bielsku-Białej przy ulicy Wałowej. Kierujący Volvo starego typu na holenderskich numerach rejestracyjnych, uderzył w znak na rondzie przy ulicy Wałowej. Mężczyzna porzucił pojazd tuż obok przy ulicy Podwale i uciekł pieszo w zarośla na tyłach dworca kolejowego.

Uderzył w znak drogowy i uciekł
Kierowca po uderzeniu w znak porzucił auto przy ulicy Podwale i uciekł pieszo - 22.09.2018 · fot. Bielskie Drogi


Na miejscu niemal natychmiast pojawili się funkcjonariusze Straży Granicznej, którzy przejeżdżali nieopodal. Jeden ze świadków zdarzenia, zatrzymał radiowóz i przekazał strażnikom przebieg sytuacji. Penetracja terenu okazała się nieskuteczna. Kierowca zdołał uciec.

Na miejscu trwają czynności śledczych. Oględziny wykonuje min. technik kryminalistyki, który zbierze wszystkie ślady biologiczne, mogące pomóc w późniejszym postępowaniu dowodowym. Porzucony pojazd blokuje ulicę Podwale i po zakończonych czynnościach ma zostać odholowany na policyjny parking.

sid / bielsko.info

źródło: FB/bielskiedrogi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj