bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 września 2018
  • wyświetleń: 3553

[FOTO] Poranna kraksa z udziałem motocyklisty na alei Andersa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w piątek, 21 września kilka minut przed godziną 6:00 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu alei Andersa i Armii Krajowej. Wszystko wyglądało groźnie, ale na szczęście skończyło się tylko na stratach materialnych i kilku drobnych siniakach.

Poranna kraksa na skrzyżowaniu Andersa i Armii Krajowej - 21.09.2018 · fot. Mr Szakal


Do zderzenia doprowadził kierowca Peugeota, który wjechał na skrzyżowanie w momencie, gdy sygnalizator dla jego kierunku wskazywał czerwone światło. Doprowadził on tym samym do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklistą.

Interweniowało pogotowie ratunkowe. Kierujący jednośladem został przebadany przez załogę karetki. Okazało się, że nie doznał on żadnych poważnych obrażeń ciała i hospitalizacja była zbędna. Niewielkie obrażenia mężczyzny to w dużej mierze kwestia szczęścia, ale pomógł także odpowiedni ubiór. Motocyklista miał na sobie kompletny kombinezon z ochraniaczami, kask i rękawiczki.

W czasie czynności służb przez około godzinę ruch w obrębie skrzyżowania był mocno utrudniony. Równolegle z badaniami w karetce, policjanci prowadzili wstępne ustalenia pod kątem wypadku drogowego. Gdy okazało się, że wszystko zakończy się pozytywnie, można było przyspieszyć czynności i zakończyć to poranne spotkanie mandatem.

sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj