bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 września 2018
  • wyświetleń: 4451

KONKURS: Kolejny zlot food trucków w tym sezonie!

Artykuł sponsorowany:

W dniach 21-23 września SK-Food Truck zaprasza wszystkich mieszkańców Bielska i okolic na Plac Chrobrego, gdzie odbędzie się, kolejny w tym sezonie, zlot food trucków. Kilkanaście najlepszych polskich food trucków raczyć będzie Wasze podniebienia daniami z całego świata.

W menu kilkunastu gastrowozów pojawi się szeroki wachlarz smaków i aromatów. Podczas wrześniowego zlotu miłośnicy dobrego jedzenia znajdą klasyki street food'u, jak i dania z najdalszych zakątków świata. Nie zabraknie znanych wszystkim burgerów i chrupiących frytek belgijskich, jak również zapiekanek czy hot-dogów. Pojawią się także food trucki serwujące węgierskie langosze, pizzę z pieca opalanego drewnem, a nawet z kuchnią meksykańską. Na łasuchów czekać będą m.in. słodkie kołacze.

Food Truck


Ostatni bielski Rynek Smaków potrwa przez trzy dni (21-23.09). W piątek i sobotę food trucki będą miały otwarte klapy w godzinach od 12:00 do 22:00, a w niedzielę - od 12:00 do 20:00. O dobry nastrój przy uczcie zadba DJ. To będzie ostatnia taka okazja w tym sezonie!

KonkursWięcej szczegółów znaleźć można na stronie FB SK-Food Truck lub na stronie wydarzenia.

SPOTKAJMY SIĘ NA OSTATNIEJ W TYM SEZONIE PLENEROWEJ UCZCIE!