bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 września 2018
  • wyświetleń: 2609

Nowoczesne i energooszczędne rozwiązania budowlane

Za nami:

Zapraszamy na 54. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "Jesień 2018" oraz 20. Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii "Instal System 2017", które odbędą się w Bielsku-Białej w dniach 21-23 września w Hali pod Dębowcem.

targi
fot. targibielskie.pl


Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz to prestiżowa impreza na pograniczu polsko - czesko - słowackim z ponad 25 letnią tradycją. Oferuje odwiedzającym przegląd najnowszych rozwiązań i technologii budowlanych, zapewniających zdrowe warunki i wysoki komfort zamieszkania, a jednocześnie dzięki wykorzystaniu energii odnawialnych i zastosowaniu nowoczesnych urządzeń - bardzo niskie koszty utrzymania domu czy mieszkania.

Jesienna edycja Targów Budownictwa uzupełniona Targami Technik Grzewczych i Zielonych Energii to okazja do poznania i porównania dostępnych na rynku wielu ofert oraz cen, a także możliwość zasięgnięcia opinii i porad ekspertów obecnych na stoiskach.

Przewidujemy udział ok. 240 firm polskich i zagranicznych z szeroko pojętej branży budowlanej, wyposażenia wnętrz, techniki grzewczej, instalacyjnej, oświetleniowej i zielonych energii.

Targi są czynne w piątek (21 września) i sobotę (22 września) w godz. od 10.00 do 18.00 natomiast w niedzielę (23 września) w godz. od 10.00 do 16.00. Bezpłatne parkingi obok Hali Wystawowej.

Organizatorem wydarzenia jest Astra Biuro Promocji i Wystaw Astra. Więcej informacji o targach na stronie internetowej imprezy: www.targibielskie.pl.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.