bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 września 2018
  • wyświetleń: 8768

[WIDEO] Durczok chwali Drabka. "Szykuje się fascynujące starcie"

Kamil Durczok, założyciel portalu Silesion.pl, w swoim wideo-blogu skomentował sytuację wyborczą w Bielsku-Białej. Znany dziennikarz uważa, że Przemysław Drabek ma spore szanse na wygranie wyborów prezydenckich w naszym mieście.

kamil durczok
Durczok chwali Drabka. "Szykuje się fascynujące starcie" · fot. silesion.pl


Założyciel portalu Silesion.pl uważa, że Przemysław Drabek jest postacią ciekawą i perspektywiczną, która "łamie stereotyp nudnego, pisowskiego działaca - miernego, ale wiernego".

- Ma szanse, bo skostniały układ, jaki wyhodował w Bielsku-Białej Jacek Krywult, rządzący tym miastem od wielu lat, kompletnie niezdolny, zwłaszcza pod koniec ostatniej kadencji, do jakiegokolwiek dialogu ze swoimi wyborcami, do niczego poza pokrzykiwaniem na swój elektorat, a także namaszczony przez niego na następcę Jarosław Klimaszewski to jest, i to bym użył dwóch słów, takie idealne tło i idealny bęben. Bęben, bo można w nich walić bez miłosierdzia za długą litanie rozkopanych i śmierdzących aferami spraw, jak bajzel w klubie piłkarskim Podbeskidzie. Tło z kolei, bo na tle ludzi którzy tyle lat rządzili Bielskiem, taki młody dynamiczny kandydat ma połowę roboty, żeby przekonać do siebie wyborców, że czas na niego - komentuje Kamil Durczok.

Więcej w materiale wideo. Początek od 2 minuty.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.