bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 11 września 2018
  • wyświetleń: 8341

W nowoczesnej komendzie policji powstanie restauracja

Komendant Miejski Policji ogłosił konkurs ofert na najem lokalu przeznaczonego na działalność gastronomiczną w budynku Komendy Miejskiej Policji przy ulicy Wapienna 45.

Otwarcie nowej Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej - 28.05.2018
Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


Najem lokalu przeznaczonego na działalność gastronomiczną dotyczy pomieszczeń o powierzchni 104,56 m2. Wizja lokalna pomieszczeń odbędzie się w dniu 18.09.2018 r. oraz w dniu 25.09.2018 r. o godzinie 10.00 w budynku Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, zbiórka przy wejściu głównym do budynku.

Stawka wywoławcza czynszu nie obejmuje opłat niezależnych od wynajmującego i wynosi 9,00 zł/m2. Do zaoferowanej stawki czynszu zostanie doliczony podatek od nieruchomości i gruntu (zgodnie z zajmowaną powierzchnią) , podatek za trwały zarząd (proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni) , 23% podatku VAT.

Pytania dotyczące konkursu należy kierować do Zespołu Finansów i Zaopatrzenia Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, e-mail: finanse-zaopt@bielsko.ka.policja.gov.pl.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.