bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 września 2018
  • wyświetleń: 10062

[FOTO] Poważny wypadek na S-1: zderzyły się dwa samochody

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W sobotę, 8 września około godziny 17.00 na drodze ekspresowej S-1 w Bielsku-Białej doszło groźnego zdarzenia drogowego.

Wypadek na S-1 w Bielsku-Białej - 8.09.2018 · fot. Bielskie Drogi


Do zderzenia dwóch pojazdów: Skody oraz Daewoo doszło na wysokości zjazdu na ul. Katowicką, na pasie w kierunku Cieszyna. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Dwie osoby, które podróżowały samochodem marki Daewoo trafiły do szpitala. To starsze małżeństwo z Sosnowca - ich życiu nic nie zagraża.

Na chwilę obecną nie są znane oficjalne okoliczności zdarzenia. Z relacji świadków wynika, że kierowca Daewoo najprawdopodobniej pomylił zjazdy i zatrzymał się lub mocno zwolnił na prawym pasie ruchu. W tym momencie miało dojść do najechania na tył przez Skodę, którą prowadziła kobieta. Jej nic groźnego się nie stało. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego i prowadzą dalsze czynności w sprawie. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

BM, sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj