Wiadomości
- 6 września 2018
- wyświetleń: 4636
Największe w branży energetycznej targi w Polsce
Za nami:
W dniach 11-13 września w Bielsku-Białej odbędą się 31. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB. To największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego.

Teren targów obejmuje ponad 30 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych - gdzie wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.
Ekspozycja targowa obejmuje następujące obszary tematyczne:
- przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej
- wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej
- elektrotechnikę i elektronikę przemysłową
- Wydarzeniu towarzyszy konkurs targowy na najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty na rynku energetycznym.
Stoiska będą czynne w godzinach 9:00-17:00 (11 i 12 września), a 13 września w od 9:00 do 15:00. Wstęp będzie wolny.
ZOBACZ TAKŻE
Konkursy na dyrektorów dwóch miejskich placówek w Bielsku-Białej. Nabór trwa do 15 czerwca
Rusza 16. edycja konkursu „Firma Roku Podbeskidzia 2026” - wyróżnienie dla liderów lokalnej gospodarki
Protesty branży odzieżowej i obuwniczej. Konfederacja przeciw rozszerzeniu systemu SENT
Belos znika z mapy Bielska-Białej. Co stanie się z ogromnym terenem po fabryce przy Kustronia?
Karty podarunkowe pod lupą. Wygodny prezent, który może sprawić problemy
Przekaż 1,5% podatku na bielski szpital pediatryczny „Razem dla Dzieci”
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








