bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 września 2018
  • wyświetleń: 14244

W naszym mieście powstał kolejny punkt znanej restauracji

W Gemini Park Bielsko-Biała przybyło restauracji. Do grona najemców centrum handlowego dołączyła właśnie popularna, amerykańska sieć McDonald’s. To już czwarta restauracja znanej sieci w Bielsku-Białej.

mcdonalds
W naszym mieście powstała kolejna znana na całym świecie restauracja · fot. Gemini Park


McDonald’s to dziś jedna z najpopularniejszych sieci restauracyjnych w Polsce. Każdego dnia próg ponad 400 lokali z charakterystycznymi złotymi łukami przekracza blisko pół miliona Polaków. Teraz z oferty menu McDonald’s będzie można skorzystać także odwiedzając Gemini Park Bielsko-Biała.

W galerii została otwarta właśnie mająca ponad 100 m kw. najnowsza restauracja sieci w mieście. Ulokowano ją w strefie gastronomicznej centrum handlowego, tuż przy Cinema City. To już 14 restauracja i kawiarnia w galerii i jednocześnie 4 globalna amerykańska sieć restauracyjna, która zdecydowała się na inwestycję w Gemini Park.

mcdonalds
W naszym mieście powstała kolejna znana na całym świecie restauracja · fot. Gemini Park


- To restauracja, której brakowało naszym klientom i o którą się upominali. Teraz dzięki otwarciu McDonald’s uzupełniamy lukę, ale także po raz kolejny w ostatnich latach poszerzamy dostępne u nas menu. W efekcie tego możemy się dziś pochwalić jedną z najciekawszych ofert strefy food court w mieście - mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsk-o-Biała.

Spore nadzieje z nową restauracją wiąże także sam McDonald’s. - Chcemy być wszędzie tam, gdzie są konsumenci zainteresowani naszą ofertą. Bielsko-Biała to jeden z punktów na naszej mapie rozwoju. Funkcjonują tu już 3 restauracje McDonald’s. Wciąż jednak widzimy w tej miejscowości potencjał rozwoju dla sieci. Dlatego też cieszymy się, że udało nam się tutaj otworzyć kolejną restaurację, tym razem w Gemini Park Bielsko-Biała. Mamy nadzieję, że bielszczanie ciepło przyjmą kolejny lokal McDonald’s - mówi Jacek Stradomski, Senior Real Estate Manager McDonald’s Polska Sp. z o.o.

To już czwarta restauracja znanej sieci w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.