bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 1 września 2018
  • 2 września 2018
  • wyświetleń: 2407

W niedzielę finał akcji "Rower pomaga" na Placu Bolka i Lolka

Za nami:

Galeria SFERA już po raz drugi włączyła się w akcję charytatywną ROWER POMAGA. Razem z Fundacją Ekologiczną ARKA, przy wsparciu sportowych partnerów MARTES Sport i Kross, zachęcała do zaangażowania się w pomoc w przekazaniu nowych rowerów dla dzieci z domów dziecka, podopiecznych świetlic środowiskowych oraz stowarzyszeń.

Start III edycji akcji "Rower Pomaga"
Start III edycji akcji "Rower Pomaga" w Bielsku-Białej · fot. materiały prasowe


Do inicjatywy mógł się włączyć każdy, kto skorzystał z aplikacji Endomondo - „Rower pomaga z Galerią SFERA”. Rowerowe wyzwanie nadal trwa, a już udało się osiągnąć założony cel - ponad 550 000 przejechanych kilometrów!

Wyzwanie Fundacji Arka i Galerii SFERA „Rower Pomaga” tradycyjnie łączy tematykę ekologiczną i społeczną. To także świetna inicjatywa dla wszystkich sportowców, którzy przy okazji treningu mogą wspomóc dzieci w potrzebie. Już dziś, 1221 rowerzystów przejechało ponad 550 000 km, w ramach drugiej edycji akcji, organizowanej przez Galerię Sfera!

- Jesteśmy dumni, że i tym razem akcja cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Dzięki współpracy ze sportowymi partnerami, MARTES Sport i Kross, przekażemy sprzęt do potrzebujących placówek, gdzie dzieci otrzymają swoje wymarzone rowery. To właśnie realna pomoc innym jest dla nas najważniejszym elementem akcji. Warto pamiętać, że przy okazji możemy pomóc środowisku, wybierając rower zamiast samochodu w drodze do pracy - mówi Dagmara Gąsiorek, Marketing Manager Galerii SFERA.

Finał akcji 2 września br.W tym roku zwieńczeniem akcji będzie uroczyste wręczenie rowerów oraz liczne atrakcje rowerowe zaplanowane na 2 września w Galerii SFERA, na placu Bolka i Lolka. Już od godz. 14:00 rozpoczną się warsztaty edukacyjne oraz plastyczne, m.in. gry i zabawy edukacyjne, kino rowerowe oraz zdobienie dzwonków rowerowych. O godz. 15:00, po rowerowym happeningu, nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników akcji wraz z wręczeniem rowerów domom dziecka, świetlicom środowiskowym oraz stowarzyszeniom. W trakcie finału akcji Galeria SFERA rozda także 300 dzwonków do rowerów. Martes Sport zapewni natomiast profesjonalny, bezpłatny serwis rowerowy dla wszystkich, którzy tego dnia przyjadą na finał z rowerami! Oficjalnymi partnerami tegorocznej edycji wydarzenia są MARTES Sport i Kross.

new / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.