bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 5251

[FOTO] Groźna kraksa na al. Andersa. Sprawca zdarzenia trafił do szpitala

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 sierpnia około godziny 9:00 na rogu al. Andersa i Sosnkowskiego w Bielsku-Białej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zderzenie dwóch osobówek na al. Andersa - 27.08.2018 · fot. Bielskie Drogi


Do zderzenia doprowadził kierowca Fiata Pandy, który jadąc al. Andersa od strony tuneli w stronę os. Złote Łany, nie zauważył czerwonego światła i wjechał z pełną prędkością na skrzyżowanie. Doprowadził tym samym do zderzenia z Toyotą Corollą Verso. Kierująca tym tym pojazdem wyjeżdżała z ulicy Sosnkowskiego i zamierzała skręcić w lewo.

Uczestnikom została udzielona pomoc medyczna. Podjęto decyzję o hospitalizacji mężczyzny, który kierował Fiatem Pandą. Strażacy zneutralizowali spory wyciek płynów eksploatacyjnych. W czasie czynności służb przez około 40 minut al. Andersa była częściowo zablokowana. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Dalsze czynności w sprawie prowadzi Wydział Ruchu Drogowego KMP w Bielsku-Białej.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj