bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 7417

Firma z Jaworza chce wykorzystać temat wysadzenia bloku?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Osiedle Sarni Stok" podaj

Na parkingu jednego z centrów handlowych w Bielsku-Białej za szybami samochodów osobowych pojawiły się ulotki firmy z Jaworza, która oferuje pomoc przy rozwiązaniu umowy z deweloperem budującym nowe bloki na Sarnim Stoku. To właśnie na tym osiedlu wysadzono jeden z powstających budynków wielorodzinnych.

ulotka
Ulotka znaleziona za wycieraczką jednego z samochodów zaparkowanych na terenie bielskiej galerii handlowej · fot. bielsko.info


Firma z Jaworza powołuje się na ostatni list "Brygady Wschód" - organizacji, która przyznała się do wysadzenia budynku na osiedlu Sarni Stok. W ulotce już w nagłówku czytamy ostrzeżenie, że "Brygada Wschód" zapowiada kolejne ataki. Dalej możemy przeczytać, że informacja jest przeznaczona dla osób, które zastanawiają się nad rozwiązaniem umowy z deweloperem.

- Sprawa mieszkań na "Sarnim Stoku" jest od dłuższego czasu analizowana przez nasz zespół, dzięki czemu możemy zaproponować Ci najlepsze możliwe rozwiązanie. Nie zwlekaj i dowiedz się więcej - informuje w ulotce firma, która oferuje pomoc przy rozwiązaniu umowy z deweloperem.

Przypominamy, że w oświadczeniu wydanym po wybuchu, deweloper - firma DVL Progres z Bielska-Białej - zapowiedział, że dalsze prace związane z postępem inwestycji mogą przebiegać zgodnie z realizowanym harmonogramem, a zdarzenie nie ma wpływu na realizowane inwestycje.

Sprawą wysadzenia bloku na osiedlu Sarni Stok nie zajmuje się już Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Północ. Dochodzenie przejął Śląski Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Zwalczania Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej.

ab, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Osiedle Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Osiedle Sarni Stok" podaj