bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2018
  • 24 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 3506

Przedostatni koncert na Letniej Scenie Sfery. Wystąpi The Djangos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Za nami:

Dla fanów Quentina Tarantino ich nazwa może brzmieć znajomo. Fanom reggae kojarzy się za to jednoznacznie. Na Letniej Scenie Sfery już w najbliższy piątek, 24 sierpnia, zagrają The Djangos, którzy zabiorą bielszczan w podróż do świata muzyki rodem z gorącej Jamajki. Muzycy zadebiutowali w ubiegłym roku płytą Hot & Fire, dodając do reggae swoje niepowtarzalne, autorskie brzmienie.

The Djangos
The Djangos · fot. materiały prasowe


Koncertowe lato przed Galerią SFERA zbliża się do końca. To już przedostatni występ w ramach Letniej Sceny Sfery, na której wystąpili m.in. Vavamuffin, Rey Ceballo& Tripulacion Cubana czy Czesław Śpiewa. Przed nami koncert zespołu The Djangos - młodego i pełnego pozytywnej energii, z którą podzielą się ze swoją publicznością już 24 sierpnia.

Wokalistka grupy, Natalia „Ka”, wychowywała się w Nowym Jorku jednak na co dzień mieszka w Bielsku-Białej. Inspiracją do nazwy ich grupy był film „Django”, a debiutancki album „Hot & Fire” to dopracowane w ciągu trzech lat dzieło, w które muzycy włożyli całe serce. Jak sami mówią o sobie: „The Djangos to zespół dziesięciu pasjonatów, którzy spotkali się z potrzeby serca a może nawet i duszy, ale przede wszystkim z bezwarunkowej miłości do muzyki. Ogromne znaczenie ma dla nas kultura reggae, ale też szeroko pojęta muzyka światowa. Wierzymy, że muzyka może zmienić świat na lepsze i ta właśnie wiara połączyła nas w jeden zespół.”

Letnia Scena Sfery. Koncert Pokahontaz - 17.08.2018 · fot. materiały prasowe


Nadchodzący piątek będzie jednym z ostatnich koncertowych wieczorów organizowanych na tegorocznej edycji Letniej Sceny Sfery. Na zakończenie wakacji, 31 sierpnia na finałowym koncercie Letniej Sceny Sfery usłyszymy legendarnego Lecha Janerkę.

Koncert odbędzie się w piątek 24 sierpnia. Początek o godzinie 19.30. Wstęp wolny.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj