bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 sierpnia 2018
  • 15 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 11731

38-letnia bielszczanka bierze udział w konkursie magazynu Cosmopolitan

Aleksandra Grzegorczyk z Bielska-Białej jest finalistką konkursu "Mocne Strony Kobiety" organizowanego przez magazyn Cosmopolitan.38-letnia bielszczanka jest mamą dwóch synów. Pięć lat temu w wyniku trudnych doświadczeń zmieniła całe swoje życie. Goniąc marzenia, otworzyła szkołę tańca AllDance, gdzie uczy burleski, kizomby, bachaty i tańców latynoamerykańskich. Prowadzi też zajęcia dla pań 50+.

Pomaga kobietom odnaleźć siebie, swoją kobiecość i zmysłowość. Wielką radość sprawia jej, gdy widzi, jak z czasem zmieniają podejście do siebie i życia. Wierzy i wie, że każda z nas ma mnóstwo siły i pomysłów, tylko musi je w sobie odnaleźć.

Mocne Strony Kobiety to polska wersja organizowanej od kilku lat w Stanach Zjednoczonych "sztandarowej" akcji COSMOPOLITAN - Fun Fearless Female mającej na celu promowanie filozofii Cosmopolitan oraz młodych, aktywnych kobiet sukcesu.

Anna Grzegorczyk
Aleksandra Grzegorczyk · fot. materiały prywatne


- Polska edycja konkursu nosi nazwę MOCNE STRONY KOBIETY. Chcemy pokazać, że również w Polsce jest wiele niezwykłych młodych kobiet umiejących żyć niebanalnie. Akcja ma na celu znalezienie niezwykłej, przebojowej kobiety, która odniosła w życiu sukces i może być wzorem do naśladowania przez innych. Inteligentna, odważna, optymistyczna z wyraźnie postawionym celem, a przy tym serdeczna - to wszystko cechy Cosmodziewczyny - informuje Cosmopolitan.

Głosować można do 6 września na stronie cosmopolitan.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.