bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2840

19-latek odpowie za kradzież sześciu telefonów

Nawet do 5 lat za kratami grozi 19-latkowi, który jest podejrzany o kradzież telefonów komórkowych o wartości ponad 2 tysięcy zł. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu III w Bielsku-Białej i pracowników ochrony.

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów przy bielskiej ul. Warszawskiej. Mężczyzna nerwowo krążył pomiędzy sklepowymi półkami, co nie umknęło uwadze ochroniarzy. Kamery zarejestrowały moment kradzieży. Łupem rabusia padło 6 aparatów telefonicznych o wartości ponad 1700 zł. Pracownicy ochrony ujęli sprawcę i przekazali go w ręce policjantów. Szybko okazało się, że to nie jedyna kradzież, której zatrzymany 19-latek dopuścił się w ostatnim czasie. Kilka dni wcześniej skradł aż 7 telefonów wartych ponad 2 tysiące zł.

Zatrzymany jest już po zarzutach. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 5 lat więzienia. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.