bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2018
  • 3 września 2018
  • wyświetleń: 31642

[WIDEO i ZDJĘCIA] Pogoda znów nie dopisała. Kolejny deszczowy piknik

W pierwszy weekend września w Bielsku-Białej odbył się kolejny, 15. Międzynarodowy Piknik Lotniczy. Największą atrakcją tegorocznej imprezy lotniczej miał być pokaz Biało-Czerwonych "Iskier". Niestety samoloty odrzutowe TS-11 nie przyleciały nad bielskie lotnisko ze względu na kapryśną pogodę.

XIV Piknik lotniczy
fot. Barbara Grubka fb.com/barbaragrubkaphoto/


Po raz kolejny pogoda zniweczyła plany organizatorów Międzynarodowego Pikniku Lotniczego. W sobotę rzęsisty deszcz, który zaczął padać od godziny 17.00, przegonił przybyłych na lotnisko miłośników lotnictwa.

W niedzielę pogoda zapowiadała się lepiej. O godzinie 14.30 do Bielska-Białej miały nadlecieć Biało-Czerwone "Iskry", jednak maszyny nie pojawiły się nad naszym miastem. Powodem był zbyt niski pułap chmur nad górami.

- Z przykrością informujemy, że z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych musimy odwołać nasz pokaz w Bielsku-Białej. Mimo błękitnego nieba nad samym lotniskiem, niewidoczne wierzchołki gór na południu nie pozwalają na wykonaniu pokazu - poinformowała grupa Biało-Czerwone "Iskry".

Piknik Lotniczy w Bielsku-Białej - 1.09.2018 · fot. Adam Aljovich / www.aljovich.com


Zapis relacji na żywo:
Loading...


Niestety w sobotę podczas Pikniku Lotniczego rozbił się jeden z samolotów. Więcej informacji: wiadomosci.bielsko.info/17657-zdjecia-podczas-pikniku-lotniczego-rozbil-sie-samolot

new, ab, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.