bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2732

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków bez bramek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

W sobotnim meczu ligowym Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało bezbramkowo z Garbarnią Kraków.

Już początek spotkania mógł przynieść otwarcie wyniku ze strony Podbeskidzia. Piłkę na lewej stronie pola karnego otrzymał Sierpina, który na zamach starał się oszukać obrońcę gości, jednak piłka po jego uderzeniu przeleciała nad poprzeczką bramki najbardziej doświadczonego golkipera w lidze - Marcina Cabaja. Pierwsze 45 minut przebiegało głównie pod dyktando gospodarzy. Podbeskidzie spokojnie konstruowało ataki pozycyjne co jakiś czas stwarzając zagrożenie pod bramką. Najbliżej sukcesu był Sabala, który otrzymał podanie od Rakowskiego i w znakomitej sytuacji spudłował. Z tej jak i kolejnych sytuacji niewiele wynikło i do szatni zawodnicy schodzili przy wyniku 0-0.

W pierwszej akcji po gwizdku sędziego Lasyka na prowadzenie mogli wyjść goście. W sytuacji sam na sam znalazł się Kiebzak, lecz w tej akcji przed utratą bramki uchronił nas Rafał Leszczyński. Po przerwie stan gry uległ nieco wyrównaniu. Nasi piłkarze nie atakowali już z taką zapalczywością a do głosu delikatnie doszła Garbarnia. Zespół przyjezdnych największe zagrożenie stwarzał po szybkich kontratakach. Swoje sytuację miał Gawle jednak czujnie zachował się Jaroch. W końcowym fragmencie aktywnie na lewej stronie pokazał się wprowadzony Płacheta, który w jednej z akcji wykorzystał swoją szybkość i stworzył dogodną sytuację na strzelenie premierowej bramki. W doliczonym czasie spotkania do ataku ruszyli Nasi piłkarze. I zaowocowało to golem...jednak na minimalnym spalonym znalazł się Kostorz. Drugi raz, już poprawnie piłka do bramki Garbarni wpaść nie chciała i Górale podzielili się punktami z krakowskim beniaminkiem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków 0:0

TS Podbeskidzie: Leszczyński-Jaroch, Jończy, Komor, Moskwik - Bąk (64.Płacheta), Guga, Rakowski, Sierpina - Mystkowski (56.Kostorz) - Sabala (73.Goncerz)

Garbarnia Kraków: Cabaj - Piszczek, Czekaj, Garzeł, Pietras - Gawle, Lech, Kostrubała (68.Wojcieszyński), Kiebzak (77.Krykun) -Serafin (85.Siedlarz) - Ogar

żółte kartki: Bąk, Moskwik - Kosturbała, Kiebzak, Wojcieszyński

new / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj