bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 4942

Strażnicy miejscy będą znakowali rowery przy Radach Osiedli

Od 21 sierpnia funkcjonariusze Referatu ds. Ochrony Środowiska i Profilaktyki będą znakowali rowery w ramach kampanii społecznej prowadzonej przez Straż Miejską w Bielsku-Białej.

Procedura znakowania polega na naniesieniu markerem UV numeru telefonu właściciela na elementy roweru. Każdy oznakowany rower zostanie opatrzony w widocznym miejscu naklejką samoprzylepną informującą o dokonaniu oznakowania roweru. Elementy podlegające oznakowaniu oraz miejsca wykonania oznaczeń: rama roweru pod kierownicą, ramię tylnej przekładni, przedni widelec.

W rowerach o dużej wartości zaleca się rozważenie możliwości oznakowania dodatkowych elementów, takich jak: sztyca siodełka, sztyca kierownicy, obręcze kół.

Oznakuj swój rower


Rejestracja w komputerowej bazie danych Straży Miejskiej odbywa się na podstawie: dokumentu tożsamości właściciela (osoba pełnoletnia) oraz wypełnionego przed jego znakowaniem oświadczenia właściciela roweru.

Oznakuj swój rower

BM / bielsko.info, źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.