bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2018
  • 10 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 6566

Zyskaj do 15 tysięcy zł przy zakupie nowego mieszkania lub domu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nieruchomości w Bielsku-Białej" podaj

Artykuł sponsorowany:

Rezerwując mieszkanie lub dom na nowym, kameralnym i zamykanym osiedlu Mostovia w ciągu najbliższych 31 dni możemy liczyć na wiele promocji i zyskać nawet do 15 tysięcy złotych.

MEGA Promocja:
  • Rabaty do 15 000 zł
  • Zwrotna opłata rezerwacyjna -50%
  • Gratis indywidualny projekt łazienki

Promocja obejmuje wszystkie rezerwacje złożone miedzy 10.08 a 10.09.2018r

Zapraszamy również na dzień otwarty otwartym w sobotę 11.08.2018 w godzinach 9:00-14:00 pod adresem inwestycji, Kozy, ul. Mostowa 36 gdzie nasi pracownicy dokładnie odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania.

Osiedle Mostovia


W skład osiedla MOSTOVIA wchodzi 11 domów w zabudowie szeregowej oraz 10 niezależnych mieszkań z wiatami garażowymi oraz własnym ogrodem. Osiedle zlokalizowane jest w ścisłym centrum Kóz. Dzięki temu większość obiektów użyteczności publicznej, punktów handlowych i usługowych znajduje się w promieniu 800 metrów. Wielką zaletą jest również bardzo dobry dojazd do Bielska-Białej samochodem lub komunikacją publiczną, autobusem lub pociągami.

Osiedle MOSTOVIA jest idealnym wyborem dla osób lubiących spokój i bliskość natury, a jednocześnie ceniących sobie wygodną komunikację z miastem.

Bliskość górskich szlaków turystycznych oraz znajdujący się w pobliżu odrestaurowany park z zabytkowym Pałacem Czeczów pozwolą nam w łatwy i szybki sposób zrelaksować się i wspaniale spędzić czas na łonie natury, co najważniejsze bez użycia samochodu.

Osiedle wykonane jest z najlepszych materiałów oraz w najnowocześniejszej technologi, co gwarantuje wysoką jakość oraz sprawia, że wszystkie budynki są energooszczędne. Każdy dom posiada do swojej dyspozycji dwa miejsca parkingowe bezpośrednio na terenie swojej posesji, natomiast mieszkania posiadają wiatę garażową. Dodatkowo osiedle wyposażone jest w parking zewnętrzny mieszczący 19 pojazdów. Cały teren w okół osiedla jest ogrodzony, zamykany dwoma automatycznymi bramami.

Dzięki założonej koncepcji nowoczesnego osiedla każdy dom ma swój niepowtarzalny charakter, a funkcjonalny układ domów i mieszkań jest gwarancją wygody i komfortu. Powierzchnia domów szeregowych waha się w przedziale 88 m2 - 110 m2, a w przypadku mieszkań 60 m2 - 85 m2.

Generalnym wykonawcą osiedla jest firma Koziańskie Przedsiębiorstwo Budowlane EKONOMI, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie, co gwarantuje bezproblemowy przebieg prac oraz terminowe wykonywanie poszczególnych etapów. Gwarantuje również wysoką jakość obiektów.

Osiedle Mostovia - Mapa


Ceny rozpoczynają się już od 4100 PLN/m2 a planowane oddanie budynków nastąpi w II kwartale 2019 roku.

Więcej informacji dostępnych na: