bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 6825

[FOTO] Pożar w Mesznej, sprawę zbada biegły z zakresu pożarnictwa

Pięć zastępów straży pożarnej interweniowało w poniedziałek po południu przy ul. Kościelnej w Mesznej. Palił się obiekt gospodarczy na terenie prywatnej posesji. Sprawę badają śledczy.

Pożar w Mesznej przy ulicy Kościelnej - 6.08.2018 · fot. sid / bielsko.info


Po dojeździe pierwszych zastępów wiata z drewnem stała w ogniu. Strażakom udało się powstrzymać płomienie przed rozprzestrzenieniem się na sąsiedni budynek. Sytuacja została opanowana po kilku minutach, ale późniejsze działania trwały około godzinę.

Na chwilę obecną jest zbyt wcześnie by mówić o przyczynie pożaru - mówi asp. Ilona Michalczyk z KMP w Bielsku-Białej. Na miejsce udaje się ekipa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki i biegłym z zakresu pożarnictwa, którzy będą dokonywać oględzin pogorzeliska - dodaje policjantka.

Kilka dni temu w nocy z 1 na 2 sierpnia przy Kościele w Mesznej ktoś podpalił Volkswagena Polo. W piątek, 3 sierpnia paliło się poddasze budynku przy ul. Kościelnej w Bystrej (ulica Kościelna w Mesznej przechodzi w Kościelną w Bystrej). Trzy pożary w krótkim czasie w promieniu kilkuset metrów to dość podejrzana sprawa - komentował jeden z mieszkańców, który obserwował działania strażaków.

Spalony Volkswagen Polo przy kościele w Mesznej
Spalony Volkswagen Polo przy kościele w Mesznej - 2.08.2018 · fot. Bielskie Drogi

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.