bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 3436

40-latkowie pobili mężczyznę na klatce schodowej i ukradli alkohol

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o dokonanie rozboju. Napastnicy zaatakowali i okradli 57-letniego mężczyznę. Za rozbój zatrzymanym grozi teraz do 12 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło 2 sierpnia w godzinach przedpołudniowych, w jednym z bloków przy ul. Stawowej w Bielsku-Białej. Napastnicy zaatakowali pokrzywdzonego i pobili go na klatce schodowej. Ich łupem padł alkohol, który pokrzywdzony miał przy sobie.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci poszukiwali sprawców. Poszkodowany szczegółowo opisał napastników. Krótko po tym zdarzeniu mundurowi zatrzymali dwóch 40-latków, którzy trafili do policyjnego aresztu. Jak się okazało byli nietrzeźwi, badanie alkomatem wykazało, że mieli w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Dzisiaj usłyszą zarzuty, a o ich dalszym losie zadecyduje prokurator.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.