bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 31 lipca 2018
  • wyświetleń: 9290

Trwa śledztwo ws. wybuchu na os. Sarni Stok. Dodatkowe patrole policji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Osiedle Sarni Stok" podaj

Wczoraj na łamach m.in. naszego portalu opublikowany został list dotyczący przyczyn wybuchu na osiedlu Sarni Stok. Wiadomość ta dotarła także do Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Obecnie na miejscu zdarzenia w dalszym ciągu trwają czynności grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora.

Prowadzone działania są związane z koniecznością zabezpieczenia wszelkich dowodów, mogących przyczynić się do ustalenia sprawców tego zdarzenia. Natomiast informacje zawarte w przesłanym liście są analizowane przez śledczych.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Bielska-Białej, w okolice osiedla Sarni Stok zostały skierowane dodatkowe patrole policji.

- W przypadku zauważenia niepokojących sygnałów, prosimy mieszkańców o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość - informują policjanci.

Więcej informacji na temat tego zdarzenia można znaleźć w poniższych artykułach.

Osiedle Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Osiedle Sarni Stok" podaj

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.