bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 lipca 2018
  • wyświetleń: 3734

Trzech rannych po kolizji na rogu Akademii Umiejętności i Tuwima

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnego w skutkach zdarzenia doszło w piątek, 27 lipca około godziny 13:15 na rogu Akademii Umiejętności z Tuwima w Bielsku-Białej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Trzy osoby trafiły do szpitala. Utrudnienia trwały ponad godzinę.

Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że do zderzenia doprowadziła kierująca Renault, która nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy Alfy Romeo. Uderzenie było stosunkowo mocne jak na warunki miejskie. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Do szpitala przewieziono trzy osoby.

W czasie czynności medycznych i późniejszych działań mundurowych, ruch na skrzyżowaniu był mocno utrudniony. Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

Około godziny 18:00 zakończyły się badania szpitalne uczestników tej groźnej krasy. Nikt nie odniósł obrażeń, które kwalifikowałby to zdarzenie jako wypadek drogowy, więc policjanci mogli zakończyć kolizję mandatem karnym.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj