
Wiadomości
- 27 lipca 2018
- wyświetleń: 11726
Mobilizacja policji w rejonie Olszówki. Szukają mężczyzny
Co najmniej kilka patroli policji prowadzi działania w rejonie Olszówki w Bielsku-Białej. Poszukiwany jest mężczyzna. Policja nie zdradza więcej szczegółów akcji, która rozpoczęła się po godzinie 12.00.
- Mamy informację, że w tamtym rejonie widziana była osoba poszukiwana przez policję, stąd mobilizacja - mówi asp. szt. Roman Szybiak, p.o. rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.
Policja nie zdradza więcej szczegółów akcji. Jak się nam udało nieoficjalnie ustalić, w działaniach uczestniczy co najmniej kilkunastu policjantów. Przeczesywane są wszystkie ulice w dzielnicy Olszówka. Poszukiwany mężczyzna może być niebezpieczny dla otoczenia.
Policja nie zdradza więcej szczegółów akcji. Jak się nam udało nieoficjalnie ustalić, w działaniach uczestniczy co najmniej kilkunastu policjantów. Przeczesywane są wszystkie ulice w dzielnicy Olszówka. Poszukiwany mężczyzna może być niebezpieczny dla otoczenia.
ZOBACZ TAKŻE

Gorący temat[WIDEO] O włos od tragedii: 24-latka bez prawa jazdy i na "prochach" uciekała przed policją

Gorący temat[FOTO] Policyjny pościg za naćpanym kierowcą. Podczas ucieczki doprowadził do kolizji

[FOTO] Pokaz skrajnej głupoty. Uciekł przed policją na motocyklu. Z tyłu wiózł dziewczynę

Nocny pościg w Wilkowicach. 30-latek staranował radiowóz, miał sporo na sumieniu

[FOTO] 5 kilogramów narkotyków, broń i gotówka. Duża akcja policji w Bielsku-Białej

Gorący tematBezwzględni oszuści w rękach policjantów. Ich ofiarą padł 94-latek
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.


