bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 lipca 2018
  • wyświetleń: 3482

35-latek wszczął awanturę domową. Potrzebnych było kilka patroli policji

Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 35-letniego awanturnika. Krewki mieszkaniec Bielska-Białej najpierw wszczął awanturę domową, a następnie znieważył i groził interweniującym policjantom. Bielski sąd zadecydował o jego aresztowaniu.

Do zdarzenia doszło we wtorek na jednym z bielskich osiedli. Dyżurny trzeciego komisariatu odebrał zgłoszenie o nietrzeźwym awanturniku, który demolował mieszkanie i budynek, w którym zamieszkiwał. Kiedy zorientował się, że została wezwana policja usiłował zbiec, jednak świadek całego zajścia obserwował, w którą stronę uciekł. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce zlokalizowali awanturnika. Nie zamierzał on się jednak poddać.

Na widok mundurów zrobił się agresywny i zaczął znieważać interweniujących policjantów. Groził im, chcąc aby odstąpili oni jego zatrzymania. Z uwagi na bardzo agresywne zachowanie dyżurny skierował na miejsce dodatkowe patrole. Awanturnik został obezwładniony i zatrzymany w policyjnym areszcie.

Sprawy wzięli w swoje ręce kryminalni z trzeciego komisariatu. Ustalili, że w przeszłości stosował on już przemoc domową i zastraszał pokrzywdzoną, aby niczego nie zgłaszała. Decyzją prokuratora został on postawiony przed sądem, który zadecydował, że krewki 35-latek prosto z policyjnej celi trafi do aresztu, gdzie będzie oczekiwał na wyrok w sprawie przemocy domowej i znieważenia interweniujących go stróżów prawa.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.